Je KSČM zločinecká organizace?

Je Komunistická strana Čech a Moravy (KSČM) zločinecká organizace? Podle mého názoru ano.

Komunisté se navenek pro někoho možná tváří demokraticky, to je ale pouhá iluze, přetvářka. Pokud by se dostali k moci, tak nastane diktatura, viz. diktatura proletariátu. Jak v minulosti  všude skončil komunistický režim? VŽDY totalitou, zločinností…

Proč považuji KSČM za zločineckou organizaci:

1/ KSČM převzala veškerou členkou základnu zločinné Komunistické strany Československa (KSČ). Zákon č. 198/1993 Sb., ze dne 9. července 1993, o protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu (celé znění zákona zde), označuje KSČ za organizaci zločinnou a zavrženíhodnou. KSČM je tedy plná komunistických zločinců.

2/ Když si říkají komunisté, tak vyznávají diktaturu proletariátu, to je ideologie, ne názor. Pokud budou tvrdit, že diktaturu proletariátu nevyznávají, tak nemohou být považováni za komunisty a název jejich strany nemůže obsahovat slovo „komunistická“. Diktatura proletariátu je: vláda dělnické třídy vzniklá vítěznou socialistickou revolucí, nahrazení soukromé vlastnictví výrobních prostředků vlastnictvím společným – odstranění vykořisťování člověka člověkem, atd.

3/ Na oficiálním webu KSČM (kscm.cz) je Manifest komunistické strany, ve kterém stojí:
„Komunisté pokládají za nedůstojné, aby tajili své názory a úmysly. Prohlašují otevřeně, že jejich cílů lze dosáhnout jen násilným svržením celého dosavadního společenského řádu. Nechť se panující třídy třesou před komunistickou revolucí! Proletáři v ní nemají co ztratit, leda své okovy. Dobýt mohou celý svět.“
Více ve článku Chce KSČM násilný převrat? Porušuje KSČM Ústavu?

4/ Komunisté též vyznávají ideologii marxismu-leninismu. To ochotně přinává předseda strany Vojtěch Filip ve videu zde. Program KSČM vychází z marxistické teorie, viz. web kscm.cz. Marxistické teorie je rastistická teorie. Karl Marx s Friedrichem Engelsem došli k závě­ru o nutnosti války a likvidaci Slova­nů. Němec Marx byl ve své době znám svými rasistickými a antisemitickými názory a výroky. Asi jeho nejznámnější výrok je o revolučním holocaustu: „Třídy a rasy příliš slabé na to, aby se přizpůsobily novým životním podmínkám, musí uvolnit cestu. Musí zahynout v revolučním holocaustu“.

5/ Komunisté mají za vzor marxistické zločince (Lenina, Stalina, Gottwalda atd.). Mnoho komunistů z KSČM popírá komunistickou genocidu. Více článek Člen KSČM popírá komunistické genocidium. Místopředseda ÚV KSČM Petr Šimůnek obdivuje zločince Klementa Gottwalda, video zde. Šéf komunistů zase zakladatele komunistické genocidy Lenina, video zde.

6/ Komunisté z KSČM obdivují zločinný režim (socialismus) v Korejské lidově demokratické republice (KLDR). Nedávno se v sídle KSČM uskutečnila výstava o KLDR, kde dominoval bývalý severokorejský diktátor Kim Jong-il. Komunisté považují KLDR za krásnou socialistickou zemi, která vede hrdinný boj, viz. komunistická kondolence k úmrtí Kim Jong-ila:

„Vážený soudruhu,
se zármutkem v srdci jsem přijal smutné zprávy, že Kim Čong-il, velký vůdce Vaší země, zemřel. Velmi jsme si vážili Kim Čong-ila, jenž se obětoval, aby přinesl blaho korejskému lidu, zajistil bezpečnost KLDR a dosáhl mírového sjednocení Koreje. Komunistická strana Čech a Moravy pevně věří, že Korejská strana práce překoná nynější smutek a nadále povede hrdinný boj korejského lidu za obranu socialismu ve Vaší krásné zemi.
Přijměte, prosím, můj soudružský pozdrav.“

7/ Komunisté chtějí v České republice revolučně překonat kapitalismus a nastolit socialismus, viz stanovy KSČM. Socialismus je stejný podvod jako komunismus – je to utopie. Komunismu (beztřídní společnost) nelze dosáhnout a socialismus nemůže fungovat minimálně ekonomicky.

Vzhledem k výše uvedeným skutečnostem, považuji KSČM za zločineckou organizaci, která nemá místo na české politické scéně.

 

3 komentářů “Je KSČM zločinecká organizace?”

  1. Každý člen a i jakýkoliv sympatizant KSČM je spolu pachatelem všech zrůdných zločinů, kterých se komunisti dopustili a dopouštějí.
    Ted by měli být všichni postaveni mimo zákon!

    1. Tak to by v tom případě muselo platit i na všechny kapitalisty a pravičáky.

  2. Vždy totalitou a zločinností? Nestydíte se takhle lhát? Komunisté byli ( a v některých případech, dodnes jsou ) součástí vlád v mnoha zemích, včetně třeba Francie.

Comments are closed.