Potvrzeno! Členové KSČM vyznávají marxismus-leninismus

Členové Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM) vyznávají marxismus-leninismus. To potvrdil 9. února 2015 předseda ÚV KSČM Vojtěch Filip.

On-line video: Předseda ÚV KSČM Vojtěch Filip
Nahlásit nefunkční video

Co je marxismus-leninismus
Marxismus-leninismus je komunistická ideologie založená na teoriích marxismu a leninismu. Marxismus-leninismus jako samostatná ideologie byla sestavena zločincem Josifem Stalinem v knize Otázky leninismu. Marxismus-leninismus byla oficiální státní a stranickou ideologií zločinného Sovětský svazu (SSSR), Komunistické strany Sovětského svazu (KSSS) a ostatních spřátelených komunistických režimů a stran.

Marxismus
Ideologie marxismu = rasismus, antisemitismus, zločinnost… Karl Marx byl rasista, antisemita a velký nepřítel Slovanů. Zformuloval své rasové, rasis­tické teorie v 60. letech 18. století. S Friedrichem Engelsem došli k závě­ru o nutnosti války a likvidaci Slova­nů.

Citát Marxe hovoří za vše:
„Třídy a rasy příliš slabé na to, aby se přizpůsobily novým životním podmínkám, musí uvolnit cestu. Musí zahynout v revolučním holocaustu“

Leninismus
A Lenin? To je masový vrah, zakladatel zločinného Sovětského svazu a komunistické genocidy, kterého Filip dlouhodobě vyvyšuje.

Členové KSČM vyznávají zločinnou idelogii! KSČM musí být zrušena!

Vojtěch Filip
Vojtěch Filip
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *