Masový vrah Lenin je vzor pro předsedu KSČM?

Údajný spolupracovník komunistické Státní bezpečnosti (StB), současný předseda Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM) soudruh Vojtěch Filip a diktátor Vladimir Iljič Lenin. To jsou dva politici, kteří mají minimálně jedno společné – obhajují komunistickou zločinnost. Filip o Leninovi v komunistických Haló novinách napsal, a v televizním pořadu to potvrdil, že Lenin byl prodchnut humanismem. A Filip to myslí skutečně vážně. Pro Filipa, i další komunisty, je zkrátka Lenin modla, vzor. Současní komunisté mají za vzor zakladatele zločinného Sovětského svazu a komunistické genocidy. Dokonce i na oficiálním webu KSČM (www.kscm.cz) stojí, že Lenin nebyl masový vrah, více zde.

Komunisté se nezměnili. Nevěřte komunistům, nedávejte jim hlas ve volbách!

Nahlásit nefunkční video

 

25 komentářů “Masový vrah Lenin je vzor pro předsedu KSČM?”

 1. Kniha vznikla ve Francii v roce 1998 jako reakce na vydání několika dílů publikace „Černá kniha komunismu“. „Černá kniha kapitalismu“ je analýza kapitalismu a jeho nespravedlností, které byli v rámci tohoto systému napáchány od jeho počátku až do současnosti. Obsahuje práce 35 převážně francouzských historiků, politologů, ekonomů a právníků.1)

  V knize jsou uvedena fakta o milionech mrtvých v období kolonizace, otrokářství (až do poloviny 19. století) a genocidě indiánského obyvatelstva v USA. Za tři století bylo vyhubeno 20 milionů indiánů a zhruba 45 milionů obyvatel španělské Ameriky.2) V případě „Trojúhelníkového obchodu“, který se zabýval obchodováním s otroky, a probíhal v 17. až 19. století, se počet obětí odhaduje nejméně na 20 milionů.3)

  Imperialismus nese odpovědnost za rozpoutání dvou světových válek, které mají za následek smrt okolo 100 miliónů lidí.4) Proto v moderních dějinách nesmíme zapomínat na oběti 1. světové války (8,5 milionu) a 2. světové války (60 až 85 milionů),5) kterou finacovali, a za účelem vyšších zisků využívali průmyslníci a americké korporace (Krupp, Siemens, IG Farben Industrie, Messerschmidt, Henry Ford, Standard Oil, IBM, Dupont, aj.).6) 7) Jen materiální škody způsobené 2. světovou válkou znamenaly zničení 40.000 vesnic a 17.000 měst v celkové výši 600 miliard dolarů (při přepočtu dnešních 3,6 bilionu dolarů.(zdroj?)

  V příloze knihy je Černá tabulka masakrů a válek, které má na svědomí kapitalismus. Je tam více než 40 položek. Uveďme některé:

  Genocida indiánského obyvatelstva v Americe … 65.000.000 obětí


  Oběti koloniálních výbojů … 20.000.000 obětí


  První světová válka (1914 – 1918) … 8.500.000 obětí


  Oběti hladomoru a epidemií v Indii, Číně, Indonésii (1900 – 1945) … 8.000.000 obětí


  Oběti druhé světové války (1939 – 1945) … 62.000.000 obětí


  Francouzská válka v Indočíně (1946 – 1955) … 1.200.000 obětí


  Válka a represe ve Východním Bengálsku, Bangladéši … 3.000.000 obětí


  Válka v Angole, Mozambiku … 3.000.000 obětí


  Válka ve Vietnamu (1946 – 1975) … 2.300.000 – 4.000.000 obětí8) 9)

  Počet obětí komunismu se odhaduje na 100 milionů,10) zato počet obětí kapitalismu se odhaduje v rozmezí 147 milionů – 1,6 miliard obětí.11) Navíc údajný počet obětí hladomorů je cca 750.000.000 od konce 1. světové války, tj. od vzniku moderních demokratických států. Jiný neoficiální zdroj k uvedenému datu 2013 vyhodnotil bilanci kapitalismu a neoliberalismu na 912.000.000 obětí.

  Jen v letech 1990 až 1995 války způsobily ve světě 5,5 milionu mrtvých. Tři čtvrtiny tvoří civilní osoby (v Evropě 250.000, Asii 1,5 milionu, Střední a Blízký východ 200 tisíc, Afrika 3,5 milionu obětí).12) Válka v Iráku v letech 2003 – 2011 si vyžádala 1.300.000 obětí.13) Ačkoliv nám média neustále připomínají zločiny komunismu, tak na současné zločiny možná nezapomínáme, ale zkrátka je už možná nejsme schopni vnímat.

  1. Bože co to je za fantasmagorii. Indiánů žilo v Severní Americe okolo 5 milonů, v 19 století 600 tisíc. Válku ve Vietnamu vyvolali komunisti napadením Jižního větnamu. Oběti se připisují vždy tomu kdo válku vyvolal. A tak bych mohl pokračovat. Jděte s tou bolševicku propagandou do…

   1. A přesně tam běžte s tou vaší americkorežimní propagandou vy sám ! Už jen to vaše lhaní o tom, že válku ve Vietnamu vyvolali komunisté ukazuje, že jste obětí vysílání štvavé stanice „Svobodná“ Evropa nebo „naší“ židovskoamerické stanice ČT !! Rozdělení Vietnamu na dva státy provedla koloniální imperialistická Francie a následně tu ničemnou roli přebraly USA a stejně tak v Korey !

   2. petr čech : copak ty kapitalistický vrahu ? vietnam bojoval za nezávislost proti francouzkým okupantům, a usa napadly vietnam po falešném podvodu ,údajném útoku v tonkinském zálivu ,usa fašisti začali okupaci
    je vidět jak jsi hloupý jen inků bylo přes 10 milionů to samé aztéků ,
    kéž by vás demokraty soudili za zvěrstva která neustále pácháte ,

    proameričtí občané a politici jsou lidé kteří vědomě podporují masové vraždy milionů civilistů vládou USA a NATO okupace bez mandátu OSN Ukrajiny, Iráku, Sýrie,Libye, Srbska,Jugoslávie…arabské jaro alkajdy, barevné puče SS CIA ,vědomě podporují genocidu, okupace desítek zemí světa, koncentrační tábory USA ,mučení lidí,takže jde zcela logicky o zločince a kolaboranty s masovými vrahy

 2. Můj děda byl v KSČ, teď je v KSČM a můžu vám říct, že je to někdy s ním k nevydržení, jak dokáže mluvit o tom, jak bylo za komunistů báječně. Je to prostě kovaný komunista. Já vím, že socialismus před 89 bylo zlo a proto volím TOP 09.

  1. Ano proto volíš Top nula, kde se to estébáckýma a komunistickýma šmejdama jenom hemží, hmm zajímavé a hlavně vtipné. 😀

  2. Kolik milionů obětí se připisuje římsko katolické církvi ,která hlásá víru a lásku rve se o majetky ,které ji nepatří.
   Kolik obětí se připisuje demokracii v České republice od rozdělení státu,rozkradené republice ,zničených mladých lidí kdy se bude připomínat tato zkutečnost?
   Vietnam nenapadli komunisté,ale USA.

  3. Miro.
   Kolik je Vám roků ,co jstezáslužného udělal pro svoji rodinu,občany naší republiky,že máte drzot hodnotit postoj a názor svého dědečka?

 3. To teda nevím, jak může někdo takto hovořit o Leninovi. Rozhodně bych to nečekal od předsedy komunistů.

 4. Blbečku, Filip se možná ohání Leninem, ale ve své podstatě je to kariérista, schopný se sčuchnout s každým. Např. přidal na pomník Horákové – to ti už přijde ok? Btw. Leninovy zásluhy na pokroku Ruska v oblasti humanizaci práce, elektrifikace území, alfabetizace apod. jsou nesporné. Chápu, žádnej tvůj pravičák se něčím takovým chlubit nemůže (viz Reagan, Thatcherová a bída, kterou po sobě zanechali). Samozřejmě, že ten dokument je klasická antikom propaganda, která jaksi vynechává zásadní fakt, že v té době probíhala občanská válka a raný sovětský stát se jaksi před krvelačnými bílými musel bránit. Že i při tom se stávaly špatný věci nezpochybňoval ani Lenin sám, proto např. byl později zřízen NEP, který vyhověl potřebám rolníkům apod.

  1. Velmi si vážím lidí jako Vlad, kteří si v současné kapitalistické totalitě dovolí napsat pravdu. Kapitalisti ideologicky překrucují dějiny, aby se mladí lidé nedozvěděli pravdu. Pokud někdo považuje Lenina za masového vraha, tak musí za masového vraha označit i T. G. Masaryka. Stačí si spočítat množství zastřelených dělníků a horníků za 1. republiky.

 5. Původně jsem chtěl napsat také malý komentář, ale tady na těchto stránkách to asi nemá cenu.

 6. Nikdy jsem nebyl straník ani nestraník, nikdy mne nezajímala žádná strana, ale skoro 60 let mne zajímali lidé. Ke každému se něco najde a nikdo není dokonalý. Ale po revoluci jsem si všiml jedné zajímavé věci, ti největší hajzlové, zloději, vrazi a ta největší svoloč v Ksč přešla do ostatních stran, založila si nové strany a začala si hrát na zachránce této země a přesně předvedli to, kde jsme. Pokud má někdo jiný názor a bude tvrdit jak tady za všechnomohou komunisté, pak už je to jen nemoc, protože od roku 1989 tady vládně někdo jiný, to jste si asi nevšimli, a co s touto zemí udělali lidé jako Havel, Čalfa, Dlouhý, Kalousek, a další a další kovaní komunisté, to jak s ní naložili hovoří samo o sobě. Líbí se mi, když lidé kovaní v Ksč si dnes hrají na demokraty, jak byli pomýlení, to je legrančí. Ale každá nula v tét zemi pokud se chtěla zviditelnit kdekoliv, použila komunisty k čemukoliv, jen aby byli tito týpkové viditelní, aby si každý všiml, co to je za idioty stejně jako autor tohoto článku. Veselé čtení. Smutná realita. Nikde neodsuzuje fašisty, komunisti vadí i když tu nejsou.

 7. To jste takoví sráči, že se nepodepíšete? Kdo je autorem těchto výblitků. Prostě pohrobci hajzla, buzeranta a zloděje Havla.

  1. To jste takový sráč, že se pod své výblitky nepodepíšete, ale přitom máte tu drzost, vyčítat to někomu jinému?

 8. Všichni komunisti jsou lháři, podrazáci, závistivci, bezohlední… Prostě zlo.

 9. Marcus: Nejsou. Ale ti, kteří ovládají KSČM, takoví jsou, stejně jako ti, kteří ovládají ČSSD, ANO, ODS, TOP a všechny významnější politické strany a hnutí. Proto je u nás dělnické a revoluční hnutí úplně v pr…, prakticky neexistuje. Antikomunisté by se mohli radovat, kdyby nebyli zaslepení svou zběsilou třídní nenávistí a dokázali by si připustit, že Filipova klika nemá s komunismem nic společného, kromě občasných čistě formálních deklarací (nemastných – neslaných), aby se „zavděčila všem“.

 10. Myslela jsem, že se komunisti změnili. Nezměnili. Jsou pořád stejní – Lenin je vzor pro předsedu KSČM. Jsem v šoku. Takové lidi volit nemůžu.

  1. Milá Marie.
   Zeptám se dvě otázky :
   1)kolik je Vám let
   2)co historie „obyčejných lidí-zajimala Vás

 11. Brzy začne platit novela trestního zákoníku, která zavede tvrdší tresty za podporu terorismu. Za veřejné schvalování terorismu si člověk odsedí 3 – 12 let.

  Komunisti půjdou sedět, když budou propagovat teroristy – Lenin, Che Guevara…

 12. Zdravím, prosím vás mohol by mi niekto objasniť prečo je kapitalizmus lepší ako komunizmus?

 13. Malý příběh, který ukazuje spíše lidské povahy,než ideologii. Když jsem, jako kluk přijel jednou vlListopadu, autobusem z učení, tak na náměstí zrovna bylo shromáždění, při příležitosti Vřsr..potřeboval jsem čúrat, tak jsem spěchal, přestože zrovna hrála hymna SSSR…těch ran, co jsem schytal od milicionářů. Až jsem se počůral. A podruhé? V prosinci
  89 jsem na jednom shromáždění na podporu Havla na hrad dostal zase. Od těch samých..protože jsem řekl, že je nesympatický a divný…no, je to ostádu a to vždy hledá lepší pastvu, co svět světem bude.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *