Výstava o KLDR v sídle KSČM – obdivuje se zločinnost

Komunistická strana Čech a Moravy (KSČM) má sídlo v ulici Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1. V únoru 2015 se zde uskutečnila výstava ( „Výstava ke dni zářící hvězdy, dni narození věčného generálního tajemníka korejské strany práce, soudruha Kim Jong Ila“) na počest příjezdu nového velvyslance Korejské lidově demokratické republiky (KLDR) v Praze Kim Pchjong-ila. Kim Pchjong-il je syn diktátora a zakladatele severokorejského režimu Kim Ir-sena, mladší nevlastní bratr zesnulého Kim Čong-ila a strýc stávajícího severokorejského diktátora a mimořádného masového vraha Kim Čong-una. Kim Pchjong-il u svého otce upadl v nemilost, protože vedl nevázaný styl života, a proto od roku 1979 zastává různé diplomatické posty v zahraničí.

KLDR je pro komunisty KSČM doslova modla
Je to tak! Soudruzi z KSČM dlouhodobě obdivují KLDR, tamní zločinný režim a představitele tohoto režimu. Ano, v KLDR vládne zločinný režim, který je podobný nacistickému režimu. Když zemřel diktátor Kim Čong-il, tak předseda komunistů Vojtěch Filip nechal do KLDR odeslat kondolenci v tomto znění:

„Vážený soudruhu,
se zármutkem v srdci jsem přijal smutné zprávy, že Kim Čong-il, velký vůdce Vaší země, zemřel. Velmi jsme si vážili Kim Čong-ila, jenž se obětoval, aby přinesl blaho korejskému lidu, zajistil bezpečnost KLDR a dosáhl mírového sjednocení Koreje. Komunistická strana Čech a Moravy pevně věří, že Korejská strana práce překoná nynější smutek a nadále povede hrdinný boj korejského lidu za obranu socialismu ve Vaší krásné zemi.
Přijměte, prosím, můj soudružský pozdrav.“

Podle komunistů je KLDR krásná socialistická země, komunisté si váží diktátora a masového vraha! Co je krásného na šikaně a zabíjení lidí? Komunisté jsou nebezpeční pro společnost, ohrožují demokracii v České republice! Komunisté se VŮBEC nezměnili, nevolte je !!!

Výstava o KLDR v sídle KSČM
Výstavu v sídle KSČM zahájil místopředseda ÚV KSČM Petr Šimůnek, který obdivuje zločince Klementa Gottwalda. Šimůnek se každoročně schází u hrobu Gottwalda, kde vyvyšuje jeho zločinnou činnost, video zde.

Zahájení výstavy, uprostřed velvyslanec Kim Pchjong-il, vpravo Petr Šimůnek místopředseda ÚV KSČM
Zahájení výstavy (uprostřed velvyslanec Kim Pchjong-il, vpravo Petr Šimůnek místopředseda ÚV KSČM)
Kim Jong Il
Kim Jong Il, výstava v sídle KSČM

Foto: Lucie Fialová, Právo

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *