Chce KSČM násilný převrat? Porušuje KSČM Ústavu?

Komunistická strana Čech a Moravy (KSČM) chce v České republice změnu politického systému. Komunisté si zakládají na marxistické teorii a usilují o překonání kapitalismu a nastolení socialismu, s tím se nijak netají. Je otázka, jakým způsobem chtějí stávající systém svrhnout. Pokud se podíváte na web KSČM (www.kscm.cz), komunistický manifest, tak se vám odpověď nabízí:

„Komunisté pokládají za nedůstojné, aby tajili své názory a úmysly. Prohlašují otevřeně, že jejich cílů lze dosáhnout jen násilným svržením celého dosavadního společenského řádu. Nechť se panující třídy třesou před komunistickou revolucí! Proletáři v ní nemají co ztratit, leda své okovy. Dobýt mohou celý svět.“

Tak to vypadá, že současní komunisté chtějí překonat stávající demokratický systém násilným svržením celého dosavadního společenského řádu.

Jsem přesvědčen o tom, že je potřeba vycházet z oficiálního webu KSČM…

Zdroj: kscm.cz

Vzhledem k tomu, že se KSČM hlásí k marxistické teorii/Marxovi ** a násilnému převratu, porušuje Ústavu České republiky. To je totožné, jako když se někdo bude hlásit k nacistické ideologii/Adolfu Hitlerovi. Marxismus, nacismus = rasismus.

KSČM je extremistická politická strana, která může vytvořit novou zločinnou totalitu!

** Karl Marx byl rasista, antisemita, nepřítel Slovanů a dalších „méněcenných“ tvorů. Zformuloval více zde

Související:
KSČM chce v ČR socialismus a znárodňovat firmy!
KSČM: Pryč s kapitalismem, chceme socialismus!