Zločinec Kim Ir-sen se velebí v komunistických Haló novinách

Komunistická strana Čech a Moravy (KSČM) je většinový akcionář nakladatelství Futura, které vydává Haló noviny. Na webu Haló novin se občas velebí nějaký ten komunistický diktátor. Nechybí samozřejmě jeden z nějvětších masových vrahů Kim Ir-sen (vlastním jménem Kim Il-sŏng) – zesnulý severokorejský diktátor. Ve článku Výročí KSP (KSP je zkratka Korejské strany práce) se doslova píše:
„Její zakladatel, korejský národní hrdina a pozdější prezident, Kim Ir-sen, vedl stranu v duchu idejí čučche, které vytvořil. Podle nich je člověk pánem svého osudu, rozhoduje o svém životě. Je budovatelem nové společnosti a jejím hospodářem. Umožnit plnohodnotný život všem členům socialistické společnosti,“

Kim Ir-sen je v Haló novinách označen za národního hrdinu! Zakladatele korejské zločinnosti komunisté označují za hrdinu!

Dále se ve článku opěvuje zločinná KSP:
„Suverenitu země brání armáda, která je podle KSP její oporou. Při rozvíjení socialistické Severní Koreje aktivně pomáhá.“

„KSP má v metropoli kromě muzea o své historii i památník založení strany. Padesátimetrové vztyčené kladivo, srp a štětec znázorňují dělníky, rolníky a inteligenci, tedy hlavní část členské základny. Ve světě nemá obdoby.“

Severní Korea vs. KSČM
Když zemřel diktátor Kim Čong-il, tak předseda komunistů Vojtěch Filip nechal odeslat kondolenci do KLDR:

„Vážený soudruhu,
se zármutkem v srdci jsem přijal smutné zprávy, že Kim Čong-il, velký vůdce Vaší země, zemřel. Velmi jsme si vážili Kim Čong-ila, jenž se obětoval, aby přinesl blaho korejskému lidu, zajistil bezpečnost KLDR a dosáhl mírového sjednocení Koreje. Komunistická strana Čech a Moravy pevně věří, že Korejská strana práce překoná nynější smutek a nadále povede hrdinný boj korejského lidu za obranu socialismu ve Vaší krásné zemi.
Přijměte, prosím, můj soudružský pozdrav.“

Komunisté lháři
Průser je, že severokorejská propaganda lživě chrlí informace, že v České republice je komunistický režim, a že jsou zde pouze dvě komunistické strany – KSČM  a „obnovená“ Komunistická strana Československa (KSČ).

Podle Pchjongjangu předseda obvodního výboru KSČM pro Prahu 6 řekl, že Kim Ir-sen byl „velkým vůdcem korejského lidu, kterého progresivisté po celém světě bezmezně uctívají za vybudování strany, armády a státu“. Severokorejští novináři jeho řeč otiskli společně s projevy komunistů z Bangladéše a Tádžikistánu.

Členové KSČM lživě hovoří o politické situaci v ČR a vztahu občanů ke KLDR. Komunisti jsou prostě nekuteční lháři!