Reálný socialismus. Tohle chcete zpátky?

Československá socialistická republika (Československo) byl nedemokratický stát, kde tvrdou rukou vládla Komunistická strana Československa (KSČ), kterou zákon č. 198/1993 Sb. označuje zločinnou a zavrženíhodnou organizaci. Byl zde nastolen reálný socialismus, komunistický režim, komunistická totalita. Vládl zde zločinný režim, který  trvale poručována lidská práva, zakazoval občanům svobodně cestovat, popravoval, vraždil, žalářoval občany.

Současní komunisté z Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM) tvrdí, že komunistické Československo nebylo vůbec zadlužené. Z té KSČM, která chce v Česku revolučně překonat kapitalismus a nastolit zpátky socialismus. Nulový dluh Československa je obrovská lež komunistů! Více článek Žádný státní dluh za socialismu – lež komunistů.

Pojďme se podívat na fotky, které ukazují skutečnou vládu a výsledky vlády komunistů před listopadem 89. Opravdu chcete komunistický socialismus zpátky?

Obrázky jsou pouze náhledové, pokud chcete obrázek zobrazit v plné velikosti, tak na něj klikněte myší.

 

1 komentář “Reálný socialismus. Tohle chcete zpátky?”

  1. Ano, přesně to chci zpět !!! Chci konec kapitalistické totality, totality peněz a moci ! Chci zpět svobody socialismu, právo na práci, právo na alespoň trochu důstojný život bez strchování se co bude zítra ! Chci zpět Československou socialistickou republiku !!!
    Michal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *