Obrovská mešita v Moskvě

Obrovská mešita stojí v Moskvě. Je to největší mešita v Evropě! Vladimir Putin ve velkém rozsahu a prokazatelně podporuje islamisty, muslimské náboženství i zločinný Korán, který je plný násilí a brutality!

V Moskvě byla zrekonstruována a slavnostně otevřena největší mešita v Evropě. Tato šestipatrová Moskevská chrámová mešita je 20x větší než původní budova. Původní mešita měla rozlohu jen 908 m2. Současná její rozloha činí více než 19 tisíc m2 a má dva minarety s výškou 72 metrů a kupoli vysokou 46 metrů. Do prostor se vejde neuvěřitelných 10 tisíc lidí – muslimů.

Rekonstrukce mešity
Původní mešita byla postavena již v roce 1904 v tatarských architektonických tradicích. Rekonstrukce probíhala od roku 2005. Přestavba stála v přepočtu více než 4 miliardy korun. A to je opravdu neuvěřitelná suma! Mešita fungovala i v dobách komunistické totality. Ve své době dokonce byla jedinou fungující mešitou v Moskvě.

mešita v Moskvě
Mešita v Moskvě

Slavnostní otevření mešity
Slavnostního otevření mešity se zúčastnil prezident Ruské federace Vladimir Putin, palestinský prezident Mahmúd Abbás, turecký prezident Recep Tayyip Erdoğan a prezident Kazachstánu Nursultan Nazarbajev.

Při slavnostním otevření Putin řekl:
„Ruská muslimská komunita vznikla už před staletími a obrovsky přispěla do ruské historie. Její lidské hodnoty, stejně jako v případě ostatních náboženství, nás učí spravedlnosti, milosti a zájmu o ty, které milujeme,“

„Právem můžeme říci, že jsme právními následníky nejen Sovětského svazu, carské říše, Moskevské a Kyjevské Rusi, ale i Volžského Bulharska, Zlaté hordy a kavkazských státních útvarů, vytvořených ještě současníky proroka Mohameda,“

Video: Obrovská mešita v Moskvě

Muslimové v Rusku
V Moskvě jsou 2 miliony muslimů, kteří zde mají šest mešit. V celém Rusku žije  20 miliónu muslimů, a to není zrovna málo!

Mešita v Moskvě
Muslimové před mešitou v Moskvě
Mešita v Moskvě
Muslimové před mešitou v Moskvě
Moskevská mešita obležená muslimy
Moskevská mešita obležená muslimy

Putin není bojovník proti islámu v Evropě!
Putin je přesvědčen, že se tato mešita „stane pro muslimy v Moskvě a v celém Rusku nejdůležitějším duchovním centrem, zdrojem osvěty, šíření humanistických idejí a původních pravých hodnot islámu“. Neofašista Putin tedy není proti islámu v Evropě! Rusko rozhodně není klíčovým spojencem v boji proti islámským extremistům. To je velká rána pro všechny komunisty!

A dále… Putin v rozhovoru říká:

„Já nedám ani 10 haléřů za člověka, který řekněme přijel například z centrální části Ruska do jedné ze severokavkazských republik Ruské federace a urazil Korán. Za jeho život nedám ani 10 haléřů!!!“ Více online video s Putinem zde (nová stránka).

Putin se zastává Koránu! Je to hnus!

A teďka můžou komunisti (a všichnu Putinovi příznivci) označovat Putina za bojovníka proti pronikání islámu do Evropy. Rusko není žádný antiislámský vzor, ale propagátor muslimského náboženství, které je založené na učení proroka Mohameda (brutálního pedofila). Nutno podotknout, že základní knihou islámu je Korán, v němž naleznete verše plné násilí a brutality. Korán otevřeně hovoří o bití žen, zabíjení nemuslimů…

„Zabíjejte je všude, kde je dostihnete, a vyžeňte je z míst, odkud oni vás vyhnali, vždyť svádění od víry je horší než zabití. Avšak nebojujte s nimi poblíže Mešity posvátné, dokud oni s vámi zde nezačnou bojovat. Jestliže však vás tam napadnou, zabte je – taková je odměna nevěřících!“ (Korán 2:191)

„Poctivé ženy jsou oddaně poslušné, a střeží v manželově nepřítomnosti to, co jim Alláh nařídil střežit. A ty, jejichž neposlušnosti a špatného chování se obáváte, napomeňte, nesdílejte s nimi postel a bijte je!“ (Korán 4:34)

 

11 komentářů “Obrovská mešita v Moskvě”

  1. RUsko je zlo?? Zisti si pravdu 🙂 Obama, Hillary pred 3rokmi rozšíríli Terroristou prezradil to bývalí najviší general v Amerike ak dakto zastaví zlo tak jedine Putin. pozri si čo zrába v Sýrií a ako popravujú Islamistou. Dobre vie čo je zlo a ty otom nič nevieš.

 1. Díky za článek! Ty videa jsou fakt síla! Putin se jenom přetvařuje. Ve skutečnosti podporuje islám jak se dá.

  1. Další čo nič nevie. Putin je tak akurát dobre. Vieš čo povedal o Islamistoch? Putin nariadil popravu každého Islamistického Terroristu ktorý v Syrií je. Zviazať a prejde ho tank 🙂 pekne od nôch k hlave a kým Islamisti v Rusku nerobia nič zlé tak je dobre a Islamisou a terroristou rozšírili Američania pred 3rokmi a hraju sa že nič stratili 12atomových Bômb ktoré mohli padnúť Terroristom. Robia pokusy na ludoch bez toho aby občania Americky dačo vedeli ak je zlo tak Americka. ISIS, Alkaida a ešte 1Terroristická skupina to je Americké bratstvo vieš.

 2. Proč by nemohli mít muslimové, kteří ctí zákony Ruské federace a nevyznávají šaríu v Moskvě svou mešitu?! Rusové si umí s takovými, co vyznávají radikální islamismus poradit, tak jako v Dagestánu a Čečensku, kde je teď vládcem Rusku a Putinovi věrný Kadyrov. Není muslim jako muslim, stejně jako není katolík jako katolík a ateista jako ateista. Extremisty ničit a ostatním dát svobodu vyznání a možnost mít se kde sdružovat, to je správná a čestná politika!

 3. Žádný radikální islamismus neexistuje. Islamismus je islamismus. Všichni muslimové jedou podle koránu. Alláh… Stejně jako každý katolík jede podle bible. Co je v koránu, stojí ve článku…

  Rusko si prostě jenom na něco hraje. Ta země vždycky byla založena na lžích a zločinnosti.

  1. Keby si na dačo hrá Rusko tak putin už neni 3krát prezident 🙂 Ta země vždycky byla založena na lžích a zločinnosti. Toto patrí Američanom.

 4. Putin říká:

  „Já nedám ani 10 haléřů za člověka, který řekněme přijel například z centrální části Ruska do jedné ze severokavkazských republik Ruské federace a urazil Korán. Za jeho život nedám ani 10 haléřů!!!“

  „Islám je veliké náboženství. Je to jedno z tradičních náboženství Ruské ferderace. My sami podporujeme islám a budeme to dělat i nadále.“

  Viz. video zde http://komuniste.com/putin-islam-podporujeme-a-podporovat-budeme/

  1. Normální člověk nemůže propagovat korán, ve kterém stojí:

   „Zabíjejte je všude, kde je dostihnete, a vyžeňte je z míst, odkud oni vás vyhnali, vždyť svádění od víry je horší než zabití. Avšak nebojujte s nimi poblíže Mešity posvátné, dokud oni s vámi zde nezačnou bojovat. Jestliže však vás tam napadnou, zabte je – taková je odměna nevěřících!“ (Korán 2:191)

   „Poctivé ženy jsou oddaně poslušné, a střeží v manželově nepřítomnosti to, co jim Alláh nařídil střežit. A ty, jejichž neposlušnosti a špatného chování se obáváte, napomeňte, nesdílejte s nimi postel a bijte je!“ (Korán 4:34)

   PUTIN NENÍ NORMÁLNÍ ČLOVĚK!!!

 5. Těch islamistů v Rusku teda je. Nikdy bych do Ruska nejela.

Comments are closed.