SSSR spolupracoval s nacisty, poté dobýval

Sovětský svaz za druhé světové války spolupracoval s nacistickým Německem, nacistické zločiny ve velkém rozsahu podporoval. Rudá armáda bojovala po boku německé armády. Stalin pomohl Hitlerovi tuto válku v roce 1939 rozpoutat! To jsou fakta. Sovětský svaz byl stejný agresor jako nacistické Německo! Rudá armáda nás neosvobodila, ale dobyla!

V roce 1939 uzavřel Sovětský svaz „Pakt Ribbentrop-Molotov“. Byla to smlouva o rozdělení oblastí vlivu v Evropě (Rumunsku, Polsku, Litvě, Lotyšsku, Estonsku a Finsku) mezi hitlerovským Německem a Sovětským svazem. Za Německo to podepsal ministr zahraničních věcí Joachim von Ribbentrop a za Sovětský svaz ministr zahraničí Vjačeslav Molotov.

Následně v září 1939 bylo napadeno Polsko nacistickým Německem, Slovenskem a Sovětským svazem. Tak začala druhá světová válka.

Sovětský svaz spolupráci s nacisty nikdy nepřiznal. Vše se provalilo až dlouhé roky po rozpadu Sovětského svazu. Spolupráci Stalina s Hitlerem potvrzuje i současný prezident Ruské federace Vladimir Putin. Dlouhé roky to popíral, ale pod tíhou důkazů musel přiznat pravdu…

Nahlásit nefunkční video

K videu. Komunisti z Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM) tvrdí, jak to Putin Polákům nandal, opak je ale pravdou. Putin se ukázal jako velký lhář a manipulátor.

O to, abychom se ve školách neučili o útočném paktu Molotov-Ribbentrop se postarali komunisti. Pojďme se tedy podívat na fakta…

Polsko-německý pakt o neútočení byl uzavřen v roce 1934. Polsko-sovětský pakt o neútočení ovšem byl uzavřen dávno předtím – 25. července 1932. Dále byl prodloužen 5. května 1934 až do roku 1945. Putin je lhář! Nezmínil se o paktu o neútočení mezi Polskem a Sovětským svazem. To jakoby řekl, že pakt Molotov-Ribbentrop byl totožný, což není pravda. Pakt Molotov-Ribbentrop nebyl pakt o neútočení, šlo o vojenský pakt o rozdělení vlivu v celé východní Evropě! Pakt Molotov-Ribbentrop znamenal společná vojenská cvičení německé a sovětské armády, Berlín se od Moskvy učil stavět tábory nucených prací, NKVD (sovětská zločinná organizace) spolupracovala s gestapem. Tento pakt též předznamenal společné napadení Polska a napadení Finska Rudou armádou. Byl to tajný dodatek paktu o neútočení s nacisty!

Molotov podepisuje německo-sovětskou smlouvu. Za ním stojí Ribbentrop (v černém) a Stalin (ve světlém, druhý zprava)…

Molotov podepisuje německo-sovětskou smlouvu
Molotov podepisuje německo-sovětskou smlouvu

Stalin a Ribbentrop v Kremlu…

Stalin a Ribbentrop v Kremlu
Stalin a Ribbentrop v Kremlu
Společné vojenské cvičení Wehrmachtu a Rudé armády
Společné vojenské cvičení Wehrmachtu a Rudé armády
Setkání německých a sovětských jednotek
Setkání německých a sovětských jednotek

Video: Nacistická delegace v Moskvě roku 1941
Nahlásit nefunkční video

Fakt: Hitler ve velkém rozsahu spolupracoval se Stalinem!
Slovenská armáda „Bernolák“ po boku Wehrmachtu napadla Polsko 1. září 1939 a Slovensko tak spolu s Německem odstartovalo druhou světovou válku. Tento útok byl ale koordinovaný Sovětským svazem. Podle plánu 17. září 1939 Rudá armáda napadla Polsko a bojovala po boku německé armády. Bez vyhlášení války Sovětská Rudá armáda vpadla do zad Polské armádě! Polská armáda byla agresivní nepřítelem doslova rozdrcena. Dne 23.září 1939 se uskutečnila společná Sovětsko-Německá přehlídka v Brestu Litevském, kde bratrsky pochodovala při přehlídce německá a sovětská armáda. Jednotky nacismu a komunismu pod vlajkami s hákovým křížem, a srpem s kladivem! Za nacisty se přehlídky účastnil nacistický generál Heinz Guderian. Za Sověty generál Semyon Krivoshein.

Společné vojenské cvičení Wehrmachtu a Rudé armády
Generálové Guderian a Krivoshein slaví vítězství. Brest Litevský 23.9.1939

Polští důstojníci zajatí bolševickou Rudou armádou jsou hromadně povražděni v Katyni. Začíná období neskutečného teroru…

30. listopadu 1939 napadla Rudá armáda také Finsko. Stejně jako Německo zsincenovalo pohraniční potyčku jako záminku, zinscenoval pohraniční potyčku jako záminku Zimní války s Finskem Sovětský svaz. Totožně jako nacisté Sovětský svaz přepadl Finsko a Polsko, aniž by vyhlásil válku.

sovětsko-nacistický útok
Příprava na společný sovětsko-nacistický útok na polskou pevnost Brest-Litevsk

Nacista a rudoarmějec si třesou rukou po zdecimování polské armády a dokonání útočného přepadení, které odstartovalo druhou světovou válku – archivní fotografie…

Nacista a rudoarmějec
Nacista a rudoarmějec si potřásají rukou!

22. září 1939. Spojenci po porážce Polska – převzetí pevnosti Brest do rukou Rudé armády. Velitel 2. praporu 76. pěšího pluku Wehrmachtu, plukovník Hans Georg Lemmel (vpravo) a sovětský důstojník (vlevo).

Spojenci po porážce Polska

12. listopadu 1940, Německo, Berlín, Anhaltske nádraží, čestná stráž vítá ministra zahraničí SSSR Vjačeslava Molotova.

Anhaltske nádraží, Vjačeslav Molotov s nacisty

Text polsko-sovětské smlouvy o neútočení z roku 1932 v ruštině a polštině pdf

Text polsko-sovětského prodloužení smlouvy o neútočení z roku 1934 v ruštině a polštině pdf

Text tajného dodatku k sovětsko-nacistickému paktu o neútočení v ruštině a němčině, s doprovodným textem v angličtině zde nová stránka

Sovětský svaz byl stejný agresor jako Německo!
Sovětský svaz byl stejný agresor jako nacistické Německo! Rudá armáda po boku Wermachtu zabíjela nevinné lidi. Stalin podporoval Německo i jinak – dodával nacistům suroviny k výrobě potravin, pohonné hmoty, plyn, železnou rudu… Německo bylo totiž ve složité situaci, protože bylo na něj uvaleno embargo. Bez materiální podpory Sovětského svazu by Německo nemohlo válčit!
Nahlásit nefunkční video

Konec spojenectví
Dne 22. června 1941 byl Sovětský svaz napaden Německem (operace Barbarosa). Nejprve tomu Stalin vůbec nevěřil, následně byl ve velkém šoku. Jeho miláček ho napadl! Šokovaný Stalin byl nepřipravený na boj se svým dosavadním spojencem, proto se Wermacht rychle dostal hluboko do vnitrozemí Sovětského svazu. Za to si ale mohl Josif Stalin sám! Kdyby Německu nedodával suroviny, kdyby nepomáhal drancovat území a vraždit nevinné lidi…

Klíčová byla až Bitva u Stalingradu, která zastavila agresivní Němce.

Rudá armáda dobyla Československo a nastala totalita
Rudá armáda zbavila Evropu nacistů a dobývala, není pochyb o tom, že měla největší podíl na porážce nacismu. Také ale nesmíme zapomenout na československý odboj  a Spojence (Amerika, Británie…), kteří osvobozovali. Čest památce padlým vojáků Rudé armády, Americké armády, Britské armády! Ale… Následně nastal sovětský teror – rabování, únosy, krádeže, znásilňování žen, mužů i dětí… Takto se nechová osvoboditel, ale dobyvatel. A proto se tomu nedá říct osvobození, ale dobytí! Zločinný nacistický režim nahradil zločinný komunistický režim založený na marxismu-leninismu (Marx byl antisemita, který vyzýval k rasovému vyhlazování, více zde). Totalita byla nahrazena totalitou.

Rudá armáda dobyla Československo porážkou nacistů, nicméně nenastala svoboda, ale okupace, totalita, perzekuce, mučení lidí, popravy… Vzhledem k těmto okolnostem nelze hovořit o osvobození.

Oslavy nad nacismem
Vzhledem k historickým faktům považuji za paradoxní, že Sovětský svaz po roce 1945 oslavoval porážku nad tak podporovaným a obdivovaným nacismem. Vždyť on ho významně podporoval, formoval, pomáhal mu ve zločinnosti! Nebýt Stalina, Hitler by nemohl v tak velkém rozsahu válčit! Sám Vjačeslav Molotov (vrcholný představitel SSSR) prohlásil: „Bojovat proti nacistické ideologii je zločin!“, více zde.

Též považuji za paradoxní až cinické, že nástupce Sovětského svazu – Ruská federace, oslavuje Stalina. Rusko by spíše mělo Stalina za jeho zločiny (masové vraždy, perzekuce) a paktování s nacisty zavrhnout! Současné Rusko by také mělo ustoupit od agresivního nacionalismu, jinak bude významně ohrožoval celý svět…

Závěr
Rusové si pravděpodobně nikdy nepřiznají, že spolu s Německem začali válku a že stejně jak Hitler i oni chtěli vybudovat velkou říši. Hitler prohrál, ale Rusko zločinně 40 let ovládalo půl Evropy. Komunisti a jejich teror jsou stejní jako Němci a jejich nacistický teror. Inteligence co zbyla po Německé hrůzovládě, byla vyvražděna a s ní ti nejodbojnější vojáci, policisté a svobodomyslní občané. Co Hitler začal, to v Ruskem okupované části Evropy Stalin a komunistické vlády dokončili. To je historická pravda, které se Putin bojí, a která by se měla vyučovat ve školách!

 

9 komentářů “SSSR spolupracoval s nacisty, poté dobýval”

 1. Pravdivej článek! Tohle by se mělo vyučovat na školách!

  1. To jsou bláboly v dnešní době..a proto padlo ve válce nejvíc Rusů..cca 27 milionu. Se někomu chce přepisovat dějiny jak vidno..

   1. Rusů? Jste si tím jistý? Nebyli tam i ostatní státy SSSR? Kdo tady blábolí? Navíc si je postříleli i sami – Vpřed, zpátky ni krok. Nedivil bych se,že ty počty i zveličovali. Nikdo přesně neví klik jich bylo a zda do ní nezapočítali i mrtvé při dobývání Finska, nebo Polska v roce 1939.

   2. účelem války není padnout za svou vlast – ale donutit ty parchanty na druhé straně,aby oni padli za tu svou !

 2. Co takhle napsat pravdu o havlovi ožralovi a o tom jak prodal naší svobodu ? než žít v tomto státě tak jsem jel bydlet do ruska je tu lépe a dobří lidé který si pomáhají … když děláte i 50 tisíc si vyděláte tech bezcenejch vašich korun…

  1. Jíří, podle mého v rusku nejste a tady jen blbě žvaníte.

   1. Podle gramatiky a slohu to vypadá na Ruské min. propagandy…

 3. Pravdivý článek. To čumíte, komouši!

 4. Je dobré tyhle fakta znovu a znovu připomínat, protože se v diskuzích na netu stále ukazuje, jak jsou lidé neinformovaní, a žijí stále v přesvědčení toho, co nám tu o dějinách nalhali komunisti. Padají potom takové otázky jako : Chcete snad tvrdit, že stalin podporoval hitlera, nebo že v roce 1968 byly v Praze ruské tanky ?

Comments are closed.