Demonstrace KSČM – vlajky Sovětského svazu

Krajský výbor Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM) Praha uspořádal 11. dubna 2016 protest před budovou ukrajinské ambasády v Praze. Demonstrace byla namířena proti zákazu ukrajinských komunistů. Na protestním shromáždění promluvili Milan Krajča, Petr Šimůnek, Karel Turanský, Nikola Čech a Marta Semelová.

Fakta o Ukrajině
Ukrajinský parlament schválil zákon, který zakazuje popírání zločinného charakteru nacismu a komunismu. Jejich symboly se nesmí používat na veřejnosti. Ukrajina též zakázala činnost komunistických stran na území Ukrajiny a zakázala jim účast ve volbách. To je naprosto v pořádku! Komunistická strana by měla být zakázána i v České republice. Především KSČM, KSČ 21 a další rudá pakáž. KSČM nemá co dělat v Parlamentu České republiky! A to i tehdy, že jim lidé dávají hlasy ve volbách. 1/ Zločinci volí zločince. 2/ Hitler byl taky zvolen v demokratických volbách, dokonce ustál i referenda, lid ho prostě chtěl. Zakažme veškerou činnost KSČM! Vždyť KSČM prokazatelně porušuje zákony i Ústavu!

KSČM pořád tíhne ke zločinnému Sovětskému svazu
Komunisti jsou pořád stejní, stačí se podívat na uvedené video – pořád je pro ně vzor zločinný sovětský režim (vlajky se symboly Sovětského svazu). Nevolte žádnou komunistickou stranu!

Podívejte se, jak komunisté lžou a obdivují totalitní režim SSSR…

Video: Demonstrace KSČM před velvyslanectvím Ukrajiny
Nahlásit nefunkční video