KSČ 21: Chceme znárodňovat!

KOMUNISTICKÁ STRANA ČESKÁ 21 (KSČ 21) chce v České republice svrhnout stávající demokratický politický systém a nastolit socialismus. Tato komunistická politická strana usiluje o beztřídní společnost s jednotným společenským vlastnictvím vyrobních prostředků a úplnou společenskou samosprávou (komunismus). Komunismus = podvodná ideologie! O socialismus mimochodem usiluje i Komunistická strana Čech a Moravy (KSČM). KSČ 21 chce také znárodňovat české firmy (krást)! To nemůžeme připustit! O znárodňování (kradení) v Česku mimochodem hovoří i místopředseda KSČM a poslanec Poslanecké sněmovny PČR Jiří Dolejš! Video máme zde.

Socialismus = perzekuce, ostnaté dráty s elektrickým plotem na hranicích, pracovní tábory… Socialismus = Sovětský svaz, Československo, KLDR…

KSČ 21
zdroj: ksc21.cz

Je nutné, aby činnost KSČ 21 nepřetržitě monitorovala Policie ČR či Bezpečnostní informační služba (BIS). Pod drobnohledem by měl být soudruh Zdeněk Klímek (generální tajemník ÚV KSČ 21), soudruh Jakub Srovnal (člen předsednictva ÚV KSČ 21), soudruh Vojtěch Mišičák (tajemník ÚV KSČ 21).

komunisti
zdroj: facebook.com
KSČ 21
zdroj: facebook.com

Vůbec nechápu, jak tato politická strana může fungovat (a jak vůbec mohla být registrována!). Vždyť porušuje platné české zákony. Je to extremistické politická strana, která nemá místo na české politické scéně (stejně jako KSČM). KSČ 21 významně ohrožuje demokracii v České republice. KSČ 21 by měla být okamžitě rozpuštěna!

NEVOLTE KSČ 21, KSČM A DALŠÍ KOMUNISTICKÉ POLITICKÉ STRANY!