Člen KSČM popírá komunistické genocidium

Členové Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM) jsou v některých případech i členové Svazu mladých komunistů Československa (SMKČ) nebo Komunistického svazu mládeže (KSM). To je případ i soudruha Lukáš Kollarčíka, který jen člen KSČM a zároveň předseda SMKČ.

Lukáš Kollarčík jako kandidát KSČM do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR…

Lukáš Kollarčík kandidát KSČM
zdroj: internet

Lukáš Kollarčík v televizním pořadu řekl, že žádné komunistické genocidium nebylo. A to je mimořádně skandální! Zde musím napsat, že zpochybňování komunistického genocidia je trestný čin…

Trestní zákoník:
Popírání, zpochybňování, schvalování a ospravedlňování genocidia
Kdo veřejně popírá, zpochybňuje, schvaluje nebo se snaží ospravedlnit nacistické, komunistické nebo jiné genocidium nebo jiné zločiny nacistů a komunistů proti lidskosti, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.

Kollarčík je neuvěřitelný a bezohledný člověk. Popírat zločinnost Josifa Vissarionoviče Stalina nebo Vladimira Iljiče Lenina, to je teda silný kafe! Jen ještě připomenu, že mladí komunisté z KSM a SMKČ se hlásí k odkazu marxismu-leninismu. Tím se vysvětluje mnohé. Když zemřel exprezident Václav Havel, tak SMKČ oslavoval jeho smrt! Tedy i jejich předseda soudruh Kollarčík. SMKČ vydal např. tyto letáky…

Předseda KSČM a Lenin
Masoví vrazi jsou vzor pro mnohé komunisty. Vladimira Iljiče Lenina vyvyšuje dokonce i předseda KSČM Vojtěch Filip, více ve článku Masový vrah Lenin je vzor pro předsedu KSČM!

On-line video: Lukáš Kollarčík popírá komunistické genocidium
Nahlásit nefunkční video

 

1 komentář “Člen KSČM popírá komunistické genocidium”

  1. Proč už někdo nepodal na soudruha Kollarčíka trestní oznámení???

    Celá KSČM je jedna velká sebranka…

Comments are closed.