Zástupci KSČM u hrobu Gottwalda

Členové Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM) každoročně slaví Vítězný únor u hrobu komunistického prezidenta Klementa Gottwalda. KSČM se dodnes hlásí k odkazu Klementa Gottwalda. Skutečnost je taková, že Gottwald podepsal rozsudky smrti v politicky motivovaných procesech. Na smrt poslal mj. Miladu Horákovou a Rudolfa Slánského. Gottwald má na rukou krev nevinných lidí, je to zločinec, který nestojí ani za zmínku. A komunisté ho dnes vyvyšují!

Zástupci KSČM u hrobu Gottwalda

U hrobu zločince Gottwalda se pravidelně vždy v únoru scházejí fanatičtí komunisté Marta Semelová, Petr Šimůnek, Lukáš Kollarčík, Ladislav Kašuka, Tomáš Kott a další komunističtí příznivci zločinného režimu, který před listopadem 1989 šikanoval a zabíjel občany Československa.

Soudružka Marta Semelová je dlouholetá členka KSČM, poslankyně KSČM, poslankyně Poslanecké sněmovny PČR, zastupitelka Hlavního města Prahy. Lze tedy říct, že souhružka Semelová je významná osobnost na české politické scéně.

Soudruh Petr Šimůnek je dlouholetý člen KSČM, první místopředseda ÚV KSČM pro řízení stranické práce, komunální a regionální politiku a volby. Šimůnek je též významná osobnost v KSČM.

I sám předseda komunistů Vojtěch Filip považuje Gottwalda za mimořádného člověka, rozhodně to prý není zločinec. Filip v listopadu 2006 řekl, že by chování Gottwalda po roce 1948 nenazval zločinným. V pořadu Press Klub rozhlasové stanice Frekvence 1 doslova řekl: „Určitě bych to nenazval chováním zločince. To kdybych takhle měl posuzovat řadu historických osobností, tak bych musel jako zločince označit i řadu současných politiků.“

Ano, tací jsou současní komunisté. Nedávejme komunistům šanci!

On-line videa: Komunisté u hrobu Gottwalda na Olšanech
Nahlásit nefunkční video

 

1 komentář “Zástupci KSČM u hrobu Gottwalda”

  1. pan Kollarcik je neskutecny hovado,grazl kterymu bych s chuti dal pres drzku

Comments are closed.