Poslanci KSČM Ondráček a Mackovík v Doněcku

Dva poslanci Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM) vyrazili za separatisty do Doněcka. Zdeněk Ondráček a Stanislav Mackovík jsou vlastizrádci, kolaboranti a nemají co pohledávat v Česku.

Poslanec Zdeněk Ondráček (KSČM) se při lednové cestě do Doněcké oblasti zúčastnil debaty v místní televizi Oplot. S poslancem  Stanislavem Mackovíkem (KSČM) ochotně diskutovali s ministrem zahraničí/ teroristou samozvané Doněcké lidové republiky (DLR) Alexandrem Kofmanem.

Nutno upozornit, že konflikt v Donbasu si od dubna 2014 vyžádal více než 9000 mrtvých.

Poslanci do Donbasu přicestovali přes Ruskou federaci. Soudruh Ondráček (komunistická mlátička) je na Ukrajině brán jako nežádoucí osoba (zcela oprávněně).

Ukrajina to bere jako provokaci a vyzvalo českou vládu i parlament, aby se veřejně distancovaly od podobných provokací českých poslanců.

Doněcká lidová republika (DLR) je nikým neuznaná samozvaná republika, která se nachází na části území ukrajinského regionu Doněcká oblast, který je kontrolovaný ozbrojenými povstalci a ruskou armádou. Ukrajinská vláda tyto separatisty označuje za teroristy.

Zdeněk Ondráček a Stanislav Mackovík jsou vlastizrádci a kolaboranti, kteří jsou pro náš mimořádné bezpečnostní riziko. Je skandální, že to naši poslanci neřeší. Aspoň doufám, že je nepřetržitě sleduje Bezpečnostní informační služba (BIS).

Video: Poslanci KSČM v Doněcku (TV Oplot)
Nahlásit nefunkční video

 

2 komentářů “Poslanci KSČM Ondráček a Mackovík v Doněcku”

  1. To jsou ale hajzlové! Okamžitě bych jim odebral poslanecký mandát a vyhostil je do Doněcka nebo Ruska. Celá KSČM je nechutná stoka.

  2. Všichni poslanci KSČM do Doněcku bez možnosti návratu!!!!!!!!!!!!

Comments are closed.