Poprava Milady Horákové a Semelová (KSČM)

Soudružka Marta Semelová, poslankyně KSČM, veřejně a dlohodobě propaguje totalitní komunistický režim, který perzekvoval mnoho lidí. O JUDr. Miladě Horákové prohlašuje, že se přiznala ke své činnosti. Pojďme se podívat na popravu Milady Horákové (video). Nevolte komunisty!!!

Marta Semelová:
„Milada Horáková se přiznala ke své činnosti.“
„O tom dost pochybuji, že to byla vynucená přiznání.“

Děsivé je, že soudružka Semelová ani Komunistická strana Čech a Moravy (KSČM) se nemusí omlouvat za tyto výroky. To ale nic nemění na tom, že by měla Semelová bručet ve vězení. Policie má důkazů víc než dost!!!

Snad každý ví, co jsou komunisti zač. Komunisti lhali, kradli a vraždili. A je naše hanba, že jsou „legální“.

Pokud to vezmu z jiné stránky, tak nám soudružka Semelová prokazuje cennou službu, potvrzuje, že nynější komunisti jsou stejní jako ti bývalí. Děkujeme, soudružko Semelová.

Nevolte komunisty!

Video: Poprava Milady Horákové
Nahlásit nefunkční video

 

3 komentářů “Poprava Milady Horákové a Semelová (KSČM)”

    1. Ty hňupe.Houby o komunistechch víš.Naopak málo věšeli,málo zavírali.Kdyby to dělali důsledněji nemuseli jsme dnes mít z republiky zapáchající hnojiště.To si uvědom ty naivní ubožáku.Necháš se oblbovat dobroružnými podvodník,kteří republiku klidně prodají i Aáhovi.Jim je to jedno.Jen když dostanou dobře zaplaceno.A komunisté by si do kašiščky foukat nenechali.To je vše co můžu kté tvé přibblé,hloupé a naivní větě dodat.

      1. Pane Rybare, kdo vam dal licenci urazet druhe pro jiny nazor?? At je jaky je! Ja s vasim nazorem nesouhlasim, ale hnupem vas nenazyvam byt si to zaslouzite a i jina prirovnani!!!

Comments are closed.