Komunisté lžou! Stalin byl zločinec!

Komunista Ladislav Kašuka tvrdí, že sovětský diktátor Josef Stalin nebyl zločinec. Více ve článku L. Kašuka: Stalin nebyl vrah, nechal zabít jen 800 tisíc lidí. Komunistickou genocidu veřejně zpochybňují i další komunisté z komunistických stran (KSČ, KSČM, KSČ 21…).

Komunisté tvrdí, že Stalin nevraždil svůj vlastní lid, že na Ukrajině nebyl hladomor, že Stalin neprováděl čistky, že to nebyl masový vrah… Komunisté jsou neskuteční lháři!

Josef Stalin

Pojďme se podívat na důkazy o tom, jaký byl Stalin strašný zločinec…

On-line video: Zločinec Stalin
Nahlásit nefunkční video

 

3 komentářů “Komunisté lžou! Stalin byl zločinec!”

  1. Nejlepší a nejhodnejší človek v dejinách, zachránil svet pred totálním zničením a ovládnutím zeměkoule nacisty. Byl dobrodinec národů – přemístil je tam, kde jim bylo nejlépe. Byl kromě toho nejlepší a nejgeniálnější vědec přírodních i humanitních věd, o čemž svědčí stovky napsaných knih, ale především lidumil, sjednotitel Sovětského národa. Očistil Sovětský svaz od statisíců západních (tedy i nacistických) špiclů, vrahů, zrádců, ničitelů Rusi, bolševického sřízení, patologických Hitlerových, Churchillových a Rooseveltových pato- a řiťolízalů. Jejich odstranění bylo svatým úkolem velikého a nadlidského, ba historicky nikdy neopakovatelného Otce národů, Stalina!!!!!!!!!!!! Ať žije v myslích lidí, blažený a věčně oslavovaný.

  2. vedl národ v povstání proti carsko-církevnímu despotismu, proti vpádu západních mocností Atlanty, včetně čs. dokonale vyzbrojených a financovaných legionářů, amerických žoldáků na čele s Trockým, proti vnitřním reakčním silám, hlavně pravoslaví, proti dalšímu spiknutí (Trockij-Tuchačevskij), proti agresi hítlerových hord a Japonců ve stavu permanentní totální ekonomické a politické blokády světem. Převzal zemi se zuboženými lidmi v onucích a odevzdal ji jako atomovou velmoc s gigantickými energetickými stavbami, těžkým průmyslem, vlastním metrem, letectvím. Pošpiněn
    vniřní reakcí a propagandou po celém světě. Včetně té zdejší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *