Zemřel Fidel Castro, modla českých komunistů

Zemřel zločinec Fidel Castro, předseda KSČM píše, že Castro byl bojovník za svobodu kubánského lidu.

Fidel Castro zločinec
25. listopadu 2016 zemřel masový vrah Fidel Castro. Vůdce kubánské socialistické revoluce Fidel Castro byl vrah a zločinec. Byl to stejný zločinec jako jeho přítel Che Guevara, který na Kubě vytvořil popravčí čety a založil kubánský systém „pracovních táborů“, do nichž byli zavíráni političtí odpůrci. Statisíce Kubánců toužícících po svobodě během jeho diktatury emigrovaly do zahraničí. Především na primitivních plavidlech na americkou Floridu. Zločinnost Castra potvrzuje jeho sestra Juanita Castro, která ve svých pamětech uvedla, že s Fidelem a Raúlem se rozešla proto, že vraždili své politické odpůrce.

Kondolence předsedy KSČM k úmrtí Fidela Castra
„Dovolte mi vyjádřit hlubokou soustrat rodině Fidela Castra, prezidenta a bojovnika za svobodu kubánskeho lidu Taktéž vyjadřuji soustrast kubánskému lidu a všem jež na odkaz Fidela Castra nikdy nezapomenou.“
Vojtěch Filip, předseda UV KSČM

Pro Filipa jsou socialističtí zločinci modla
Když v roce 2011 zemřel vůdce Korejské lidově demokratická republiky (KLDR) Kim Čong-il, Filip okamžitě začal vyvyšovat nejen jeho samotného, ale i tamní zločinný režim:

„Vážený soudruhu,
se zármutkem v srdci jsem přijal smutné zprávy, že Kim Čong-il, velký vůdce Vaší země, zemřel. Velmi jsme si vážili Kim Čong-ila, jenž se obětoval, aby přinesl blaho korejskému lidu, zajistil bezpečnost KLDR a dosáhl mírového sjednocení Koreje. Komunistická strana Čech a Moravy pevně věří, že Korejská strana práce překoná nynější smutek a nadále povede hrdinný boj korejského lidu za obranu socialismu ve Vaší krásné zemi.
Přijměte, prosím, můj soudružský pozdrav.“

Aby toho nebylo dost, Filip v televizním pořadu Filip vyvyšoval diktátora a zločince Vladimir Iljič Lenina, zakladatele zločinného sovětského svazu a masového vraha. Více článek + video Masový vrah Lenin je vzor pro předsedu KSČM.

Komunisti se vůbec nezměnili. Nedávejte jim hlas ve volbách !!!

 

2 komentářů “Zemřel Fidel Castro, modla českých komunistů”

  1. Fašisty přijde na vas čas: Komunismus stejně zvitězí nemějte o tom žádnou pohybnost.

Comments are closed.