Demonstrace KSČM – vlajky Sovětského svazu

Krajský výbor Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM) Praha uspořádal 11. dubna 2016 protest před budovou ukrajinské ambasády v Praze. Demonstrace byla namířena proti zákazu ukrajinských komunistů. Na protestním shromáždění promluvili Milan Krajča, Petr Šimůnek, Karel Turanský, Nikola Čech a Marta Semelová.

Fakta o Ukrajině
Ukrajinský parlament schválil zákon, který zakazuje popírání zločinného charakteru nacismu a komunismu. Jejich symboly se nesmí používat na veřejnosti. Ukrajina též zakázala činnost komunistických stran na území Ukrajiny a zakázala jim účast ve volbách. To je naprosto v pořádku! Komunistická strana by měla být zakázána i v České republice. Především KSČM, KSČ 21 a další rudá pakáž. KSČM nemá co dělat v Parlamentu České republiky! A to i tehdy, že jim lidé dávají hlasy ve volbách. 1/ Zločinci volí zločince. 2/ Hitler byl taky zvolen v demokratických volbách, dokonce ustál i referenda, lid ho prostě chtěl. Zakažme veškerou činnost KSČM! Vždyť KSČM prokazatelně porušuje zákony i Ústavu!

KSČM pořád tíhne ke zločinnému Sovětskému svazu
Komunisti jsou pořád stejní, stačí se podívat na uvedené video – pořád je pro ně vzor zločinný sovětský režim (vlajky se symboly Sovětského svazu). Nevolte žádnou komunistickou stranu!

Podívejte se, jak komunisté lžou a obdivují totalitní režim SSSR…

Video: Demonstrace KSČM před velvyslanectvím Ukrajiny
Nahlásit nefunkční video

 

3 komentářů “Demonstrace KSČM – vlajky Sovětského svazu”

  1. Ať žije socialismus a komunismus! Pryč s tyrany a zrádci všemi! Tyto stránky dělají komunistům a všem pokrokovým lidem dobrou reklamu a jsou výsměchem všem jejich nepřátelům. Reakcionáři dosahují úplně opačného efektu, než by chtěli. Utvrzují nechtěně veřejnost, že KSČM je skutečnou revoluční, protikapitalistickou stranou. Kéž by to bylo skutečností. Ale pravdu nelze zakázat a pravda zvítězí. Filipové, vostré a mrencové skončí na smetišti dějin po boku havlů, klausů, zemanů, sobotků, babišů a podobné měšťácké verbeže. Nechť zhyne starý podlý svět! Jezděme se učit do Pchjongjangu, jak zakroutit třídním nepřátelům krkem! (http://www.kldr.info)

  2. Děkuji redakci za šíření tohoto videa kde jsem se i osobně účastnil. Děláte medvědí službu 😉

  3. Doufám, že na ně někdo podal trestní oznámení?!

Comments are closed.