Sjezd ČSSD: Che Guevara nebyl masový vrah!

Richard Falbr je bývalý senátor, poslanec Evropského parlamentu, předseda Českomoravská konfederace odborových svazů (ČMKOS). V současnosti je Falbr člen České strany sociálně demokratické (ČSSD). Na 37. sjezdu ČSSD Falbr řekl, že marxistický revolucionář Ernesto Che Guevara (Che Guevara) nebyl masový vrah:
„Velkým obdivovatelem v mládí jsem byl Ernesta Che Guevary, o kterým, jak říká Miloš Zeman, někteří novinářští blbečkové říkají, že to byl masovej vrah. Nebyl! Byl to čestnej člověk a jeho heslo bylo Vždy k vítězství! Hasta la victoria siempre!“

Kdo byl Che Guevara?
Che Guevara zřídil na Kubě popravčí čety a koncentrační tábory pro odpůrce režimu. Zde se popravolalo jak na běžícím pásu.
Pokud se podíváme na Che Guevarův projev na půdě OSN, tak zjistímě, že zde masové vraždy potvrdil: „Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando…“. Překlad: „Ano, popravovali jsme, popravujeme a budeme popravovat“.

Che Guevara byl bezcitný masový vrah a je velmi nechutné ho velebit!

Pokud se podíváte na video ze sjezdu ČSSD, tak zjistíte kolik přítomných socanů s Falbrem souhlasí (potlesk). To je teda síla!

Nevolte ČSSD, a už vůbec ne Komunistickou stranu Čech a Moravy (KSČM), která je plná komunistických zločinců.

On-line video: 37. sjezd ČSSD, Richard Falbr
Nahlásit nefunkční video

 

1 komentář “Sjezd ČSSD: Che Guevara nebyl masový vrah!”

  1. Fajn. A jestlipak víte, že koncentrační tábory jsou vynálezem Velké Británie? Angličané je v době Bůrských válek začali stavět v Africe a zavírali do nich holandské kolonisty, kterým chtěli násilně zabrat území, které zase oni sebrali černochům. Takže, nějaký Che Guevara nedělal zas tak nic moc jiného, než je zvykem v „civilizovaném západním světě“.

Comments are closed.