Potvrzeno! KSČM se hlásí k Únoru 1948

Potvrzeno! Komunistická strana Čech a Moravy (KSČM) se hlásí k Únoru 1948!

Prohlášení k výročí Února 1948 (24.2.2016):

„Výročí Února 1948 přináší každoročně příležitost k oživení dlouholeté kampaně, jejímž úkolem je vnutit široké veřejnosti minimálně nepřesnou interpretaci tehdejších událostí, vysvětlit zásadní politické změny jako mocenský puč, popřít věrohodnost skutečnosti, že se na změnách podílely široké vrstvy občanů. Protikomunistické tažení se snaží zastřít fakt, že KSČ tehdy aktivně prosazovala životní zájmy širokých neprivilegovaných vrstev, a to jí přineslo úspěch.

KSČM se k revolučnímu základu února 1948 hlásí. Oceňuje práci a obětavost generací budovatelů první formy socialismu. Zároveň však hluboce lituje tragických deformací a nedostatků, které během vývoje myšlenku socialismu ochudily a poškodily. KSČM připomíná, že se po listopadu 1989 omluvila všem, jejichž život tyto deformace negativně zasáhly.

KSČM v reakci na kampaň opakovaně deklaruje zájem na objektivní analýze historické formy socialismu před rokem 1989. Je přesvědčena, že podrobné, nezaujaté hodnocení může přispět k podpoře myšlenky nové, demokratické a humánní podoby socialismu. KSČM se nevrací zpět k již k překonané formě, ale snaží se najít cestu k sociálně spravedlivé společnosti 21. století.“

zdroj: kscm.cz

Žádná omluva! Komunisti zase lžou!
„KSČM připomíná, že se po listopadu 1989 omluvila všem, jejichž život tyto deformace negativně zasáhly.“. Kdy a kde? Nikde! Více článek KSČ, KSČM – žádná omluva za represe.

Fakta k Únoru 1948
25.únor (Únor 1948) proběhl mezi 17. a 25. únorem v roce 1948 v Československu. Jednalo se o přechod od demokracie ke komunistické totalitě a připojení k sovětskému bloku. Zástupci KSČM se každoročně scházejí u hrobu Klementa Gottwalda, kde vyvyšují jeho „zásluhy“ a připomínají si únorové události. Konkrétně: Marta Semelová, 1. místopředseda ÚV KSČM Petr Šimůnek, Ladislav Kašuka a další komunisté. Videa zde.

K Únoru 1948 se nemůže hlásit nikdo normální! Dalším faktem je, že všichni komunisté jsou ve své podstatě teroristé. Česká republika není právní stát, protože jim beztrestně umožňuje fungovat. Rádoby pravicoví poslanci odvracejí tvář a vedou s komunisty hrdinné diskuze. Doba je víc než zlá…

 

2 komentářů “Potvrzeno! KSČM se hlásí k Únoru 1948”

  1. To přece každej dávno ví, že únor 48 je pro komunisty základ. Nechápu, jak to může někoho šokovat. Všichni komunisti jsou nehorázná verbež.

  2. je rozdíl mezi revolucionářem a teroristou. Ten první neublíží dítěti za žádných okolností a má za cíl společenské cíle. Te druhý jen zájem svůj (blahobyt v nebi) nebo skupinky kriminálních zločinců. Teror je první etapou každé revoluce, ba i každého státního převratu. A to i dnešní demokracie. Zkuste někdo zveřejnit knihu, nebo článek proti zájmům církve, proti vládnoucí politické straně.
    Zdá se, že i zde nejspíš sám terorista křičí na jiné, že má být teroristou.

Comments are closed.