Milan Krajča velebil KSČ a Gottwalda

Milan Krajča z Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM) na komunistické demonstraci velebil zločineckou organizaci KSČ a marxistického zločince Klementa Gottwalda:

„Hlásíme se k odkazu Komunistické strany Československa stojící v čele protikapitalistického lidového hnutí, a statečných revolucionářů, kteří jej vedli, v prvé řadě Klementa Gottwalda, dlouholetého členného komunistického představitele, předseda vlády a prezidenta republiky.“

Online video: Milan Krajča velebil KSČ a Gottwalda
Nahlásit nefunkční video

Hlavní heslo akce, která se konala v den 60. výročí Vítězného února (Únor 1948), bylo: „Za dustojný život místo živoření – za socialismus!“. Na shromáždění komunistů nechyběla ani poslankyně za KSČM a Marta Semelová, David Pazdera a další rudé zadky.

Milan Krajča
zdroj: facebook.com

Krajča fanatik
Milan Krajča v minulosti podal trestní oznámení na antikomunisty u hrobu Klementa Gottwalda ve výroční den Vítězného února, kde s v únoru 2014 sešlo minimum komunistů. Toto trestní oznámení schvaloval místopředseda KSČM Jiří Dolejš a 1. místopředseda KSČM Petr Šimůnek. Pro komunisty je prostě Kléma a Únor 48 doslova modla.

Krajča a KSČM je fuj. Nevolit!

 

1 komentář “Milan Krajča velebil KSČ a Gottwalda”

  1. heslo, haněné tímto článkem nemá chybu z hlediska nezbytných potřeb mnoha tisíců až milionů našich občanů. Na tom nic nezmění vulgarity nájemných pisálků takových primitivních štvavých článků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *