Milan Krajča velebil KSČ a Gottwalda

Milan Krajča z Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM) na komunistické demonstraci velebil zločineckou organizaci KSČ a marxistického zločince Klementa Gottwalda:

„Hlásíme se k odkazu Komunistické strany Československa stojící v čele protikapitalistického lidového hnutí, a statečných revolucionářů, kteří jej vedli, v prvé řadě Klementa Gottwalda, dlouholetého členného komunistického představitele, předseda vlády a prezidenta republiky.“

Online video: Milan Krajča velebil KSČ a Gottwalda
Nahlásit nefunkční video

Hlavní heslo akce, která se konala v den 60. výročí Vítězného února (Únor 1948), bylo: „Za dustojný život místo živoření – za socialismus!“. Na shromáždění komunistů nechyběla ani poslankyně za KSČM a Marta Semelová, David Pazdera a další rudé zadky.

Milan Krajča
zdroj: facebook.com

Krajča fanatik
Milan Krajča v minulosti podal trestní oznámení na antikomunisty u hrobu Klementa Gottwalda ve výroční den Vítězného února, kde s v únoru 2014 sešlo minimum komunistů. Toto trestní oznámení schvaloval místopředseda KSČM Jiří Dolejš a 1. místopředseda KSČM Petr Šimůnek.

 

1 komentář “Milan Krajča velebil KSČ a Gottwalda”

  1. heslo, haněné tímto článkem nemá chybu z hlediska nezbytných potřeb mnoha tisíců až milionů našich občanů. Na tom nic nezmění vulgarity nájemných pisálků takových primitivních štvavých článků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *