KSČM: KLDR je krásná socialistická země!

Kim Čong-il byl vůdce Korejské lidově demokratické republiky (KLDR), který zemřel v roce 2011. KLDR je socialistický stát, kde v současnosti vládne tvrdou rukou diktátor Kim Čong-un (nemanželský syn Kim Čong-ila). Kim Čong-un je totožně bezohledný a zločinný jako byl nacista Adolf Hitler. Je to masový vrah. Pod záštitou socialismu pořádá masové vraždy. V KLDR je totalitní režim srovnatelný s nacistickým režimem. Jsou zde koncentrační tábory a pracovní tábory. Největší koncentrák v KLDR je 3x větší než Osvětim a stále roste. Jsou zde žálářovány statisíce lidí – zpravidla odpůrci režimu. Nejeden uprchlík z koncentračního tábora řekl, že je to jako holocaust. Lidé z hladu zabíjejí jiné lidi, v mnoha případech i své děti. Prostě děs!

Severní Korea a KSČM
Když masový vrah Kim Čong-il náhle zemřel, tak předseda Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM) Vojtěch Filip nechal napsat a odeslat kondolenci, ve které byl vyvyšován bývalý severokorejský vůdce a tamní zločinný režim:

„Vážený soudruhu,
se zármutkem v srdci jsem přijal smutné zprávy, že Kim Čong-il, velký vůdce Vaší země, zemřel. Velmi jsme si vážili Kim Čong-ila, jenž se obětoval, aby přinesl blaho korejskému lidu, zajistil bezpečnost KLDR a dosáhl mírového sjednocení Koreje. Komunistická strana Čech a Moravy pevně věří, že Korejská strana práce překoná nynější smutek a nadále povede hrdinný boj korejského lidu za obranu socialismu ve Vaší krásné zemi.
Přijměte, prosím, můj soudružský pozdrav.“

Vojtěch Filip KLDR

Prej krásná země. Prej velký vůdce vaší země. V KLDR je nelidský režim, kterému velel krvavý diktátor Kim Čong-il. Tady je vidět co jsou současní komunisté zač. Vesměs to jsou komunističtí zločinci – bývalý členové zločinné Komunistické strany Československa (KSČ), kterou Zákon o protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu považuje za zločinnou a zavrženíhodnou organizaci.

Komunisti, proč teda neodjedete do KLDR, když je tam tak krásně?! Já to prostě nechápu…

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *