Komunistické ghetto – tak se žilo za socialismu

Oprýskané domy, rozbité silnice a chodníky, všude špína a nepořádek. To bylo socialistické Československo před listopadem 1989. Já v tom žil a dnes tomu říkám Komunistické ghetto. A toto splácíme dodnes…

Vnitřní dluh
Vnitřní dluh znamená: zadlužené komunistické podniky (především díky přezaměstnanosti), zastraralé vybavení státních podniků, státní nemovitosti v dezolátním stavu, kulturní památky, šílené pozemní komunikace apod. Vnitřní dluh České a Slovenské Federativní Republiky (ČSFR) byl v roce 1990 odhadován na půdě Federálního shromáždění souhlasně Zemanem, Komárkem i Kočárníkem shodně na 1.600 mld. Kčs.

Komunisti byli, jsou a budou kobylky co vyžerou i to, co je na zítra a pak se to za kapitalismu musí dát do pořádku. Komunisty volí jenom lemplové a nemakačenkové! Pokud vám záleží na našich potomcích, tak nevolte zločince z Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM).

Pojďme se podívat na autenticé  video, které ukazuje město Trutnov před listopadem 1989. Tehdy běžné, dnes šokující.

On-line video: Město Trutnov – Komunistické ghetto
Nahlásit nefunkční video

Díky za toto video! To mi připomíná slova amerického důstojníka, který se účastnil osovobozování nacistického koncentračního tábora: Točte to, jednou přijde doba, kdy toto budou lidi popírat!