Komunisti okradli všechny o všechno

Komunisti okradli všechny o všechno – svobodu, továrny, živnosti… A roku 1953 dokonce i o všechny peníze (měnová reforma)!

komunisti

 

14 komentářů “Komunisti okradli všechny o všechno”

 1. Ukradli, ale s jedním podstatným rozdílem! Všechen ukradený majetek zůstal zde, lidu Československa, na rozdíl od nedávných velkozlodějů, kdy obrovská většina majetku je v rukách cizáků!

  1. Továrny a banky se znárodňovaly na základě Košického vládního programu v říjnu 1946 a dekret o znárodnění podepsal prezident Beneš , co prolhaní buržoazní politruci zamlčují !! Doba lží, korupce a válečných zločinů nás dostihla teprve dnes díky reinkarnaci zlodějského kapitalismu !!

  2. Těmi velkozloději míníte pravděpodobně poslední vládnoucí garnituru komunistů, kteří si po čtyřicetiletém mejdanu, kdy republiku vybydleli jak cikáni Chánov a zjistili, že provozně stát už dál neudrží, řekli: Hele Franto, je to v prdeli. Hodíme to někomu na krk, pobereme co zbylo a poslední zhasíná. Přece nebudeme pracovat? Dyť to máme osahaný a víme co a jak. Tak čest a na shledanou v lepších časech soudruzi.
   A tak se děti stalo, že komunisti ukradli republiku dvakrát. Komunistům a podobným extremistům o republiku totiž nikdy nejde.

  1. Co je to platné, když v současném Česku jsou negramotní občané, kteří každé volby sednou na lep herecko dramatickému vystupování s náležitou podporou médií. I tyto volby to dokazují. Mám za to, že podobně to dopadne i o prezidentských volbách !!!

 2. Nazývat Lenina masovým vrahem je podobná pitomost jako nazývat kapitalismus mírumilovným společenským řádem. Není naopak kapitalismus strůjcem zla, válek a ožebračovaní lidí ?

  1. Zcela souhlasím s Jiřím, ke kapitalismu nás táhnou ti, kteří chtějí zbohatnout z práce jiných a pojmy jako solidarita a slušnost jsou jim zcela cizí.

 3. Ježkovy oči… co tohle je za stránku.Takže komunisti okradli všechny a o všechno ???
  A kupónová privatizace je čím ??? Amnestie zlodějům a podvodníkům je co ??? A to že za komunistů nebyli bezdomovci, nezaměstnaní, exekuce a lidé na prahu či pod prahem chudoby je výmysl ??? Jen ať se představí správce této stránky abychom si udělali představu jak za komunistů trpěl !!!

  1. Umis si predstavit kolik by jich s panem spravcem tu muselo byt. No, na stranku sem by se rozhodne nevesli! A lustrovat se bude minimalne do roku 2039!

 4. Rád bych se dozvěděl odkud mají /majetek /peníze dnešní čeští miliardáři,
  když stát byl tak chudý a tolik všude dlužil.
  Asi jim to někdo ze zahraničí dal za hezké slovo .
  Odpoví mi někdo ????
  Josef

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *