Jak Sovětský svaz podporoval nacisty

„Pakt Ribbentrop-Molotov“ je smlouva o rozdělení oblastí vlivu v Evropě (Rumunsku, Polsku, Litvě, Lotyšsku, Estonsku a Finsku) mezi nacistickým Německem a Svazem sovětských socialistických republik (Sovětský svaz, zkr. SSSR). Tato smlouva byla podepsaná v Moskvě dne 23. srpna 1939. Pojmenování paktu vzniklo z příjmení dvou vyjednavačů: Hitlerova ministra zahraničních věcí Joachima von Ribbentropa a Vjačeslava Molotova (ministr zahraničí v stalinském Sovětském svazu).
Obsahem smlouvy byl závazek, že Německo ani Sovětský svaz nepoužijí vojenskou sílu proti sobě a nespojí se s jejími nepřáteli.

Ano, ve 2. světové válce Sovětský svaz spolupracoval s nacistickým Německem! Sovětský svaz byl jeho významným spojencem. Sovětský svaz do Německa ve velkém dodával suroviny k výrobě potravin, pohonné hmoty, plyn, železnou rudu atd. Německo bylo totiž ve složité situaci, protože bylo na něj uvaleno embargo. Bez dodávek ze Sovětský svazu by Německo nemohlo válčit!

Stalin obdivoval Hitler
Je také známé, že Josif Vissarionovič Stalin bezmezně obdivoval Adolfa Hitlera (a to i veřejně), dokonce ho považoval za vzor. A proto Stalin vydal zpět Německu emigrující německé komunisty a Židy.

Stalin a Hitler

Sovětský svaz bojoval po boku nacistů
Sovětský svaz podporoval nacisty i z vojenského hlediska. Když Hitler vtrhl v roce 1939 do Polska, tak Rudá armáda bojovala společně s nacisty! Sovětský svaz zde získal válečnou kořist – území, cca 15 tisíc polských důstojníků a cca 10 tisíc civilistů. Rudá armáda odvlekla všechny své zajatce na území Sovětského svazu – do koncentračních táborů a táborů pro válečné zajatce. V roce 1940 nechala NKVD (sovětská tajná policie) cca 22 000 zajatců zabít  (Katyňský masakr).

Sovětský svaz jako agresor
Následně si Sovětský svaz získal kontrolu nad Estonskem, Litvou a Lotyšskem. Vše samozřejmě pod nátlakem. Tyto země byly v roce 1940 začleněny do Sovětského svazu.

Sovětský svaz samozřejmě pokračoval ve své zločinné cestě, kterou započal Lenin. Dne 30. listopadu 1939 Sovětský svaz napadl Finsko. Tato válka byla mimořádně krvavá, ale  v březnu 1940 skončila příměřím. Finsko ale muselo dát Sovětskému svazu 10 % svého území.

Konec spojenectví
Spojenectví Sovětského svazu s Německem skončilo 22. června 1941, kdy byl  Sovětský svaz napaden Hitlerem (operace Barbarosa). Ten den, před zahájením německého útoku, byl vypraven poslední nákladní vlak s potravinovou pomocí do Německa.
Zaskočený Stalin byl nepřipravený, proto se německá armáda rychle dostala hluboko do vnitrozemí. Nacisty zastavila až Bitva u Stalingradu.

Nevěřte komunistům
Takže nevěřte současným komunistům z Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM), že nacistické Německo bylo vždy hlavním nepřítelem Sovětského svazu. Důkazů, že docházelo ke kolaboraci komunistů s nacisty je mnoho. Pod tíhou důkazů toto dnes přiznává i Rusko.

A proto je na místě srovnávat komunisty s nacisty – Stalina s Hitlerem. Oba to jsou zločinci! Komunistický režim = zločinný režim. Nacistický režim = zločinný režim.

On-line video: Jak Sovětský svaz podporoval nacisty
Nahlásit nefunkční video

 

3 komentářů “Jak Sovětský svaz podporoval nacisty”

    1. Klameš, posledný vlak bol poslaný z Nemecka do Ruska aby nedošlo k podozreniu. Si parchant ktorý útočí na rusov za to že ho oslobodili alebo posraný kolaborant ktorého treba zastreliť. Hajzel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *