Putin: Islám podporujeme a podporovat budeme!

Co přineslo islámské náboženství civilizaci? Migranty, velké finanční výdaje, strach, teror, utrpení, vraždění, znásilňování, prznění dětí… Islám, Korán je zlo! Islám bohužel podporuje nejeden stát a politik. Islám velmi vyvyšuje a podporuje prezident Ruské federace Vladimir Putin.

Islám
Islám je náboženství založené na učení proroka Mohameda. Mohamed byl náboženský a politický vůdce, který působil v 7. století. Stoupenec islámu se nazývá muslim. Vzhledem k tomu, že počet muslimů je 1,57 až 1,65 miliardy, je islám považován (po křesťanství) za druhé nejpočetnější náboženství světa.

Kdo byl Mohamed?
Mohamed byl zločinec, masový vrah, sexuální deviant a pedofil. Vedl vojenská tažení, systematicky nechal likvidovat židovské kmeny a politické odpůrce. Mohamed byl stejný zločinec jako Hitler, Stalin či Lenin. Mohamed byl zrůda a islám je zrůdnost!

Islám je modla pro Putina
Přes všechna nehezká fakta, ruský prezident Vladimir Putin mluví o islámu velmi hezky, čímž vyznamně podporuje islamizaci Evropy.

Putin (viz. video níže):

„Já nedám ani 10 haléřů za člověka, který řekněme přijel například z centrální části Ruska do jedné ze severokavkazských republik Ruské federace a urazil Korán. Za jeho život nedám ani 10 haléřů!!!“

„Islám je veliké náboženství. Je to jedno z tradičních náboženství Ruské ferderace. My sami podporujeme islám a budeme to dělat i nadále.“

„Islám je podle ruského zákona (chci to zdůraznit) jedno z tradičních náboženství v Rusku. Jeho následovníky jsou miliony občanů Ruska.“

Klára Samková o islámu říká (viz. video níže):
„Islám je totalitní ideologie, která se skrývá za náboženstvím stejného charakteru jako je nacismus, fašismus a komunismus.“

Video: Putin podporuje Islám, korán

Islamizace v Moskvě
Moskva je islámské město. Žije zde přibližně 2 milióny muslimů (většina ilegálně). Fakt: Moskva má ze všech  evropských velkoměst nejvyšší podíl obyvatel muslimů!

Toto video dokazuje, že islamizace Moskvy je obrovská…

Video: Obrovská islamizace v Rusku

Mešita v Moskvě patří k největším v Evropě
Putin chce v Rusku muslimy, proto podporuje opravy a stavby mešit v celé Ruské federaci. Mešita v Moskvě je ústřední mešita, která se nachází v centru Moskvy. Modlit se k Alláhovi a pročítat Korán tady může až 10 000 muslimů.

Mešita byla slavnostně otevřena 23. září 2015. U slavnostního otevření byl nejen ruský prezident Vladimir Putin, ale i turecký prezident Recepa Tayyipa Erdoğana a palestinský prezident Mahmúda Abbáse.

Koukněte na mešitu ve videu…

Korán pod drobnohledem
Korán šíří nenávist a extremismus. Korán jasně vyzývá ke vraždění nemuslimů a bití žen…

Korán 2:19:
„Zabíjejte je všude, kde je dostihnete, a vyžeňte je z míst, odkud oni vás vyhnali, vždyť svádění od víry je horší než zabití. Avšak nebojujte s nimi poblíže Mešity posvátné, dokud oni s vámi zde nezačnou bojovat. Jestliže však vás tam napadnou, zabte je – taková je odměna nevěřících!“

Korán 4:34:
„Poctivé ženy jsou oddaně poslušné, a střeží v manželově nepřítomnosti to, co jim Alláh nařídil střežit. A ty, jejichž neposlušnosti a špatného chování se obáváte, napomeňte, nesdílejte s nimi postel a bijte je!“

Pokud se muslim má držet Koránu a následovat Mohameda, musí vraždit, znásilňovat… Muslimské naboženství není mírumilovné, je brutální a zločinné!

Islám je zlo
Islám je prokazatelné zlo, za kterým stojí mnoho utrpení (jako za nacistickou a komunistickou ideologií). Zlo je každý člověk, který se islámu zastává nebo mu nějakým způsobem slouží.

Rusko a Putin je veliké zlo! Rusko je prokazatelná muslimská země (je tam 20 milionů muslimů, mnoho ilegálně). Žádná muslimská země na světě není plně demokratická, Rusko bohužel není vyjímka.

I komunisti se zastávají islámu!
Nejen Putin se zastává islámské ideologie, ale i významní komunisté z Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM)! Z nejvyšších míst KSČM zní, že žádná ideologie nikoho nezabila, tedy ani islám a nacismus.

Kateřina Konečná:
„Nikdy žádná ideologie nikoho nezabila. Vždycky to byli konkrétní lidé…“

Nejen islám je zlo. Součástí tohoto zla je i Rusko, Putin, Kateřina Konečná, KSČM a další.

 

4 komentářů “Putin: Islám podporujeme a podporovat budeme!”

  1. Říkám si, zda to má Putin v hlavě v pořádku. S největší pravdědobností ne. A tím se stává nebezpečnějším.

  2. Podle Putina nikdo nesmí urazit korán. Ten člověk je blázen!!!

  3. Putin je ovšem oligarcha a ANTIkomunista, takže navážet se skrze něho do komunistického hnutí je zcela scestné.
    Ne Putin, ale Stalin!

  4. Putin zešílel! Kdybych to neviděl na videu, nevěřím.

    Od Ruska musí dát každý normální člověk/stát ruce pryč!

Comments are closed.