Babiš byl získán ke spolupráci s StB 11.11.1982

Agent „Bureš“ (Andrej Babiš) byl získán k tajné spolupráci s komunistickou tajnou policií 11.11.1982. To stojí ve spise StB…

Babiš StB

On-line video: Andrej Babiš o svém členství v KSČ, StB (2013)
Nahlásit nefunkční video

Andrej Babiš tvrdí, že neudával, samozřejmě, on jen oznamoval zjištěné skutečnosti.

Babiš přiznává, že byl člen Komunistické strany Československa (KSČ), tedy zločinné organizace. Zákon č. 198/1993 Sb., ze dne 9. července 1993, o protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu (celé znění zákona zde), označuje KSČ za organizaci zločinnou a zavrženíhodnou.

Osobně zastávám názor, že každý člen zločinecké organizace je zločinec. Nebo si snad myslíte, že člen Islámského státu není zločinec?  Každý člen KSČ, svým členstvím, schvaloval zločinný komunistický režim. Takový člověk nemá co pohledávat v politice. V politice tedy nemá co pohledávat nejen Babiš, ale i Zdeněk Škromach, Stanislav Huml, Jan Mládek, Pavel Telička, Vojtěch Filip, Marta Semelová atd. To, že tyto lidi někdo volí ve volbách, neznamená vůbec nic. 1/zločinci volí zločince, 2/Hitler byl taky zvolen v demokratických volbách. I v demokratických volbách může být zvoleno velké zlo.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *