Sametová revoluce ukončila zločinný režim v ČSSR

Značná část obyvatel Československé socialistické republice (ČSSR) bylo v 80. letech minulého století značně nespokojeno s ekonomickou a politickou situací v zemi. Životní úroveň zde byla šílená, osobně jsem to zažil. ČSSR dokonce byla organizací UNESCO řazena mezi rozvojové státy. Mnoho státních podniků bylo hodně zadlužených a ČSSR splácela významný státní dluh (ten splácíme dodnes). Nevěřte komunistům z Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM), že ČSSR nemělá žádný dluh. Více (důkazy) ve článku Žádný státní dluh za socialismu – lež komunistů.
Proto se konalo v Československu čím dál více demonstrací. Klíčová demonstrace se konala 17.listopadu 1989 v Praze. Tato demonstrace a další mezi 17. listopadem a 29. prosincem roku 1989, vedly k pádu totalitního komunistického režimu, zrušení socialismu a zřízení demokratické společnosti. Významá osobnost našich dějin Václav Havel se stal prezidentem.

Díky Bohu, že tato změna nastala! Už nikdy více totalitu a socialismus, a tak obrovskou chudobu!

Komunistický režim prý nebyl zločinný
Poslankyně za KSČM Marta Semelová řekla u hrobu komunistického řezníka Klementa Gottwalda:
„Únor 1948 a následující období čtyřiceti let, nebylo zločinným režimem,  ten nastal až po listopadu 89. Tehdy důstojnost nahradilo ponížení, strach z nezaměstnanosti a obavy z toho, že díky stále většímu zdražování všech základních životních potřeb se rodina zadluží…“
Článek s videem Semelové zde.

Soudružka Semelová evidentně potřebuje okamžitou léčbu, nebo pořádný průplesk.

On-line video: 17.11.1989 – Pád komunistického režimu v Československu
Nahlásit nefunkční video

On-line video: 17.listopad 1989, autentické záběry StB
Nahlásit nefunkční video

 

2 komentářů “Sametová revoluce ukončila zločinný režim v ČSSR”

  1. Samet byl velkým podvodem rudé bandy.Měli oprávněné obavy z trestů a poprav…Tak nastrčili bývalého konfidenta Havla pozdějšího do čela ,jakoby svobodné vlády s komunistickými prominenty v čele…V privatizaci kamarádů rozházeli majetek,firmy a z republiky se stala neřízená montovna s minimálním podílem státu…Otroci a otrokyně ovce a berani jste s tímto stavem spokojení?

  2. zločinem není jen politická vražda, ale i rozkrádání státního majetku, daňové, majetkové a politické podvody. Po sametové revoluci se staly nedostatkovým zbožím především, okenní mříže a bezpečnostní zámky, které předtím nikdo nepotřeboval, rabovaly se i chrámové cennosti a to i samotními duchovními, které byly socialistickým státem zachovány. Káždá revoluce, i státní převrat, chrání své výdobytky všemi způsoby do určité etapy konsolidace, ve Francii nepostačovaly k tomu gilotiny pro jejich pomalost (celkem asi 800.000 obětí na životech, v porevolučním Rusku celkem asi stalinských 700.000, včetně asi 35.000 obetí při potlačení Trockého (již z exilu)-Tuchačevského spiknutí v letech 1937-38 hlaně Berijem. Československý zrod demokracie má na svědomí neméně tolik zločinů, jako taktéž československý zrod socialismu (asi 250 na životech). Spíše mnohonásobně víc. Milady Horákové je každému líto, že se bezhlavě pouštěla do odboje, bezohledně vedená podivnými zahraničními „demokratickými skupinami“ (dle Wikipedie), v takovém nebezpečně vyhraněném období. Americká ani francouzská demokracie po vymýcení milionů politických soupeřů a etnických menšin již politicky nevraždila, podobně tak ani československý socialismus.
    Takže nálepkovat československý socialismus jako zločinný, je demagogií. Zde sám větší zločinec osočuje zločince. Neméně zločinnou byla totiž ve svých počátcích i dnešní česká „demokracie“, spolu se všemi neduhy a nedostatky počátkú všech revolučních společenských proměn. Při výčtu toho, kdo je za víc zločinů zodpovědný, může kdokoliv prohrávat, mnohem užitečnější by bylo zabývat se soudobými problémy a plány do budoucna.
    Celý tento portál je logicky i sám zločinný, když se etapami revoluce zabývá a přenáší z nich zetlelý prach do dnešní doby, s cílem vytváření rozkolu a nenávisti ve společnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *