Komunisté nemají co pohledávat v demokracii

Komunisté nemají co pohledávat v demokracii. Komunistické strany nemají co pohledávat v České republice. Riziko je příliš vysoké – je ohrožena demokracie. Všechny komunistické strany musíme vyřadit z voleb. Komunistické strany v České republice: Komunistická strana Čech a Moravy (KSČM), Komunistická strana Československa (KSČ), KOMUNISTICKÁ STRANA ČESKÁ 21 (KSČ 21), KSČ-ČSSP.

Komunisté jsou rovni nacistům. To je prostě nezvratný fakt. Co se týče počtu zavražděných, tak komunisté jasně vedou (Lenin, Stalin, Mao Ce-tung, Kim Čong-un…). Dneska je už známé, že Sovětský svaz společně s nacistickým Německem rozpoutal 2.světovou válku. Více článek SSSR spolupracoval s nacisty, poté dobýval. Nacisté prohráli válku a komunisti včas přešli na stranu vítězů. A co si budeme povídat, dějiny píšou vítězové. Sověti nacistické koncentrační tábory nezničili, ale dále používali, důkazy zde.

Komunisté nemají co pohledávat v demokracii. Demokratický komunista totiž logicky nemůže existovat. Pokud znáte demokratického komunistu, pak to není komunista. Každý komunista musí vyznávat Manifest Komunistické strany (Komunistický manifest), diktaturu proletariátu. Jinak to není prostě nemůže být komunista.

Diktatura proletariátu je termín, který v marxistické teorii označuje přechodovou fázi mezi kapitalismem a komunistickým režimem, v níž na sebe po úspěšné revoluci všechnu moc ve státě strhne dělnická třída. V Manfestu Komunistické strany stojí:

„Viděli jsme výše, že prvním krokem v dělnické revoluci je pozvednutí proletariátu na panující třídu, vydobytí demokracie. Proletariát využije svého politického panství k tomu, aby postupně vyrval buržoazii všechen kapitál, soustředil všechny výrobní nástroje v rukou státu, tj. proletariátu zorganizovaného v panující třídu, a co nejrychleji rozmnožil masu výrobních sil.“

Jako příklad diktatury proletariátu uvedl Friedrich Engels ve svém dodatku k Francouzské občanské válce (1891) Pařížskou komunu.

Ukrajina vyřadila z voleb komunisty. Kdy toto už konečně nastane u nás?

Demokratická společnost nemůže dávat šanci nebezpečným individuím (ponaučme se z Hitlera, kterého si lid zvolil v demokratických volbách), pro které je vzor Lenin, Stalin, Kim Čong-il a další komunističtí zločinci.

Pro komunisty
Komunisti, doporučuji vám emigrovat do Korejské lidově demokratické republiky (KLDR), která je podle vás krásná socialistická země. Tam si registrujte ty své komunistické strany a kandidujte tam. Co vám v tom brání? Dneska může vycestovat do zahraničí každý…

Každý komunista je podle mého názoru psychicky nevyrovnaný jedinec.